Express Elixir

elixir

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że klienci Ludowego Banku Spółdzielczego w Strzałkowie mogą korzystać z systemu Express Elixir – przelewy natychmiastowe również w bankowości elektronicznej.

W ciągu zaledwie kilku sekund mogą Państwo przelać pieniądze ze swojego konta (w bankowości elektronicznej lub w placówce Banku) na dowolny rachunek w innym banku (pod warunkiem, że bank odbiorcy znajduje się na liście banków świadczących również taką usługę, lista dostępna w KIR pod adresem www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci/). Wdrożony system Express Elixir umożliwia realizacje przelewów krajowych w złotych. Limit pojedynczej transakcji zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych wynosi 30.000,00 zł. Przelewy w naszym Banku mogą być realizowanie poprzez złożenie dyspozycji w placówce banku. Dzięki tej usłudze klienci banku mogą być także odbiorcami przelewów natychmiastowych.

Przelewy Express Elixir realizowane są 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Szczegółowe informacje związane z kosztami realizacji przelewów Express Elixir znajdą Państwo w Tabeli prowizji i opłat.