SGB Mobile

Aplikacja mobilna SGB Mobile
Sprawdź co potrafi nasza aplikacja SGB Mobile.

1600x650 - 3@2x

Pobierz aplikację SGB Mobile

W zależności z jakiego smartfona korzystasz, wybierz odpowiedni sklep i pobierz aplikację:

Co nowego w SGB Mobile:

Od 2 kwietnia 2024 r.:

  • prośba o przelew BLIK i podział rachunku – łatwe rozliczenia ze znajomymi i rodziną. Wystarczy, że wyślesz prośbę o przelew do osoby zapisanej w książce kontaktów w telefonie lub wprowadzisz numer telefonu takiej osoby, a ona zaakceptuje ją w aplikacji mobilnej jednym kliknięciem. Wspólne wyjście? Podziel rachunek na wszystkich w grupie – możesz to zrobić na równe kwoty lub każdemu przypisać inną,
  • potwierdzenia PDF – wygeneruj w  historii transakcji i eksportuj potwierdzenia operacji w formacie PDF.

 

Od 30 listopada 2023 r.:

Twoje wydatki i paragony. Zastanawiasz się na co wydajesz swoje pieniądze? Z SGB Mobile bez problemu znajdziesz odpowiedź. Na podstawie historii transakcji i dodawanych zdjęć paragonów zobaczysz swoje wydatki z rachunku osobistego podzielone na kategorie. Wybierz okres (tydzień, miesiąc, rok) i zobacz analizę wydatków na wykresie i w formie opisowej. Możesz sprawdzić ile wydałeś w danym okresie, przechować zdjęcie paragonu przez 5 lat, dodać datę zwrotu towaru lub okres gwarancji, tak by w przyszłości sprawnie odnaleźć potrzebne dane. Szybko i łatwo zapanuj nad swoim budżetem domowym.

 Z SGB Mobile:

fitbit3-150x150

masz dostęp do rachunku kiedy chcesz

W aplikacji sprawdzisz stan konta (dla Twoich rachunków osobistych, oszczędnościowych, walutowych oraz wszystkich kart), historię wydatków i wpływów oraz szczegółowe informacje o koncie. Możesz ją zainstalować na maksymalnie 2 smartfonach.

2

realizujesz przelewy w dowolnym momencie

Łatwo i bezpiecznie zrealizujesz przelew - za pomocą smartfona lub tabletu. Nie odkładaj płatności na później - parę kliknięć i masz je z głowy.

3

korzystasz z portfeli cyfrowych i BLIKA

W SGB Mobile szybko aktywujesz usługę BLIK oraz dodasz swoją kartę do jednego z pięciu dostępnych portfeli cyfrowych: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay oraz Xiaomi Pay. Płać mobilnie tak jak Ci najwygodniej. W aplikacji masz kontrolę nad swoimi kartami, możesz je zablokować w portfelach cyfrowych na wszystkich urządzeniach mobilnych. To bezpieczeństwo i wygoda w jednym.

4

zarządzasz subskrypcjami

W jednym miejscu sprawdzisz, w jakich sklepach internetowych zarejestrowana jest Twoja karta płatnicza SGB oraz zablokujesz pobieranie z niej środków przez sklep internetowy. To również śledzenie do jakich abonamentów subskrypcyjnych dodałeś kartę oraz możliwość zablokowania w prosty sposób kolejnej płatności.

5

zmieniasz limity

Dzienne limity transakcji są dodatkowym zabezpieczeniem Twoich pieniędzy, jednak zdarzają się jednorazowe większe zakupy. Teraz możesz w łatwy i bezpieczny sposób zwiększyć lub zmniejszyć limit za pomocą aplikacji - już nie musisz iść do banku!

Zobacz, jaka jest ładna:

6

Przewodnik po SGB Mobile

7

Pobierz przewodnik po aplikacji SGB Mobile

Krok po kroku sprawdzisz wszystkie funkcjonalności aplikacji, dowiesz się jak aktywować aplikacjię i jak się do niej zalogować.

SGB Mobile pulpit

youtube-video-thumbnail

SGB Mobile - Jak zrobić przelew?

youtube-video-thumbnail

SGB Mobile - płatności BLIK

youtube-video-thumbnail

Aktywacja aplikacji SGB Mobile

Aby korzystać z aplikacji SGB Mobile należy ją jednorazowo aktywować i uwierzytelnić się. Nie jest to trudne, a aplikacja krok po kroku prowadzi przez cały proces. Aktywacji można dokonać na dwa sposoby: poprzez Bankowość Internetową lub za pomocą Call Center (połączenie przez aplikację). W przypadku aktywacji przez Bankowość Internetową w aplikacji udostępnione zostaną wszystkie produkty, które widoczne są w Bankowości Internetowej. W przypadku  aktywacji przez Call Center w aplikacji udostępnione zostaną tylko karty.

3_wykrzyknik

UWAGA:

W celu zachowania maksymalnego poziomu bezpieczeństwa w korzystaniu z aplikacji SGB Mobile pamiętaj o:

  • instalacji i bieżącej aktualizacji oprogramowania systemowego,
  • instalowaniu w telefonie wyłącznie aplikacji pobranych z App Store oraz Google Play pochodzących od zaufanych i znanych dostawców.