Z życia Banku

o-banku

Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie działa od 1900 roku. Jest Bankiem uniwersalnym. Należymy do grona jednego z większych banków spółdzielczych w Polsce. Naszą domeną jest spółdzielczy charakter oraz wyłącznie polski kapitał. Bank działa na terenie określonym prawem w pełni samodzielnie, ale jednocześnie zrzeszony jest z grupą banków spółdzielczych, dzięki czemu zyskuje nowe możliwości dalszego rozwoju. Cechuje nas nowoczesność, efektywność i ostrożność gwarantująca bezpieczeństwo Banku i jego Klientów.

Ofertę kompleksowych usług bankowych kierujemy do klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych, samorządów terytorialnych, zakładów i jednostek budżetowych. Bank oferuje pełną gamę produktów z zakresu kredytów, oszczędności i rozliczeń a także ubezpieczeń. Klientom udostępniamy nowoczesne formy rozliczeń oraz dostęp za pośrednictwem wydawanych kart do sieci bankomatów.

Bank aktywnie współuczestniczy w wspieraniu inicjatyw na rzecz rozwoju regionu, na którym działa. Działania Banku oparte są na równoprawnych zasadach, gwarantujących efektywność oraz możliwość konkurowania z innymi bankami.

Uhonorowani jesteśmy wieloma nagrodami i wyróżnieniami, m.in.: „Bank Spółdzielczy 2013”, „Bank przyjazny dla przedsiębiorców”, Certyfikat „Nowoczesnego Banku Spółdzielczego”, certyfikat jakości usług „Najlepsze w Polsce” i wiele innych.

"Wspominając dobrą przeszłość budujemy lepszą przyszłość"