#DzielimySięWiedzą o Wyzwaniu Sportowym SGB

Tegoroczne, rekordowe pod wieloma względami, #WyzwanieSportoweSGB za nami.

Z sentymentem wspominamy 7 tygodni konkursu. Wyzwanie to nie tylko blisko 5 tysięcy uczestników i ponad 1 milion 200 tysięcy pokonanych kilometrów. To wyjątkowy okres dla naszego zdrowia i samopoczucia. Pielęgnujemy aktywność fizyczną, dbamy o regularność i hartujemy ducha, przezwyciężając własne słabości. Treningi to doskonała okazja do czasu, który spędzamy razem – z rodzinami czy przyjaciółmi. Wreszcie, to też możliwość podziwiania naszych pięknych okolic – #ZieloneSąsiedztwo, które wspólnie tworzymy. Temu wszystkiemu przyświeca charytatywny cel i poczucie, że robimy coś dobrego.
W zgodzie z naszą filozofią, wzajemnie troszczymy się o siebie i innych.
Jeśli macie ochotę poczytać więcej, podsumowanie konkursu w pigułce znajdziecie w nowym numerze magazynu #BankSpółdzielczy.
Tym, którzy wciąż szukają mobilizacji polecamy też tekst „Wyznanie zabiurkowca”. Dowiecie się
z niego, dlaczego warto się ruszać. Artykuł dostępny jest również w wersji audio – do posłuchania w trakcie spaceru, biegu czy jazdy na rowerze 🙂 Szukajcie go na naszym kanale #PodcastSpółdzielczy, na #Spotify. Zachęcamy!

DzielimySięWiedzą #MagazynBankSpółdzielczy #WyzwanieSportoweSGB #ZieloneSąsiedztwo #Wzajemność #PodcastSpółdzielczy #Spotify #BankiSpółdzielczeSGB #SGB