Wyzwanie Sportowe dla Sympatyków SGB

Jesteście aktywni? My kochamy ruch! Dlatego jak co roku bierzemy udział w Wyzwaniu Sportowym SGB, w którym zbieramy kilometry w szczytnym celu i… rywalizujemy ze sobą pomiędzy Bankami Spółdzielczymi SGB.

Wyzwanie Sportowe SGB to wyjątkowa inicjatywa, która jednoczy pracowników całej Grupy SGB. W tym roku po raz drugi mogą w nim wziąć udział również Sympatycy SGB. Dołącz do nas!
W naszym konkursie dbamy o siebie nawzajem. Robimy to co lubimy, a jednocześnie pomagamy innym. Takie są Banki Spółdzielcze SGB!

To wyjątkowy przykład WZAJEMNOŚCI, czyli tego co jest największą wspólną wartością spółdzielczości.

Spółdzielczość opiera się o zasadę wzajemności, która dzięki współpracy polega na sile wzajemnego oddziaływania wszystkich uczestników danej wspólnoty. A ona przyczynia się do szybszego wzrostu całej społeczności.

_________________________________________________________

Kto może wziąć udział w Wyzwaniu Sportowym dla Sympatyków SGB?

Każdy, kto jest albo zamierza zostać klientem, ale też ten, kto kibicuje bankowi spółdzielczemu w swojej okolicy. To mogą być również rodziny i bliscy pracowników banków, którzy w tym samym czasie będą rywalizować w V edycji Wyzwania Sportowego SGB dla pracowników.

_________________________________________________________

Zasady i nagrody

Konkurs dla Sympatyków trwa od 29 kwietnia do 11 czerwca. Zapisywać się można już teraz.

Jak to zrobić?

  • Pobierz aplikację Activy ze sklepu, załóż konto lub zaloguj się
  • Znajdź w konkursach w Activy ,,Wyzwanie Sportowe – Symatycy SGB” i dołącz do niego
  • Wpisz kod wejścia do zabawy SYMPATYKSTRZAŁKOWO2023 

Rywalizujemy w 2 kategoriach:

  • na kołach (rower / rolki)
  • na nogach (bieg / chód)

Zasada jest prosta, w rywalizacji drużynowej wygrywa ten bank, którego sympatycy zdobędą jak najwięcej punktów (za kilometry i tzw. passę).

Szczegółowe zasady Wyzwania Sportowego SGB określa Regulamin Wyzwania Sportowego SGB 2023 dla Sympatyków oraz na stronie https://sympatycysgb.activy.app/