Płatności mobilne Google Pay i BLIK już w Ludowym Banku Spółdzielczym w Strzałkowie

2019-08-20

mobilneprzyspieszenie

Klienci Ludowego Banku Spółdzielczego w Strzałkowie mogą już korzystać z płatności mobilnych Google Pay i BLIK. To pierwsze z całej serii zaplanowanych wdrożeń pozwalających na dokonywanie nowoczesnych transakcji za pomocą smartfonu, smartwatcha lub komputera.

blik

Klienci LBS w Strzałkowie mogą dziś dokonywać transakcji z użyciem smartfonów i smartwatchy wykorzystując jedne z najbardziej dynamicznie rozwijających się aplikacji mobilnych. Wdrożenie BLIKA i Google Pay to pierwszy etap wprowadzania możliwości dokonywania nowoczesnych transakcji dla klientów naszego Banku. Już wkrótce planowane jest udostępnienie kolejnych usług w tym obszarze: płatności mobilnych Apple Pay i Garmin Pay.

BLIK błyskawicznie stał się jedną z najbardziej popularnych metod dokonywania płatności w internecie – wystarczy wpisać kod BLIK, a potem zatwierdzić go na telefonie. BLIK pozwala również na dokonywanie wypłat gotówki w bankomatach opatrzonych jego logo.

Więcej szczegółów dotyczących BLIKA można znaleźć pod poniższym linkiem: https://www.sgb.pl/blik/

gpay

Google Pay to płatności telefonem lub smartwatchem z systemem Android jeszcze szybsze i wygodniejsze niż płatność kartą. Dzięki aplikacji Google Pay, klienci LBS w Strzałkowie mogą od teraz płacić w sklepach tradycyjnych poprzez zbliżenie smartfona do terminalu POS, w sklepach internetowych oraz w setkach aplikacji, bez konieczności wpisywania danych karty. Google Pay to prosty komfortowy i bezpieczny sposób płatności w sklepach i internecie: nie trzeba już nosić przy sobie karty ani gotówki.

Więcej szczegółów dotyczących Google Pay można znaleźć pod poniższym linkiem: https://www.sgb.pl/

Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie jest jeszcze bliżej swoich klientów.


Jak używać BLIKA w aplikacji Portfel SGB:Jak zainstalować Blika w aplikacji PORTFEL SGB:Czym jest Google Pay?:Płatność kartą SGB w Google Pay: