Kolejne nagrody - Loteria „Lokata SGB - LATO 2016”

2017-07-24

W dniach 26 czerwca i 04 lipca br. w placówkach Ludowego Banku Spółdzielczego w Strzałkowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród wylosowanych w loterii „Lokata SGB – Lato 2016”. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Pana Stanisława zam. Drozdów -Oddział Świnice Warckie, Pana Zdzisława Jankowskiego - Filia Osiek Mały oraz Pana Ryszarda Michalskiego - Filia Brudzew.

Nagrody, ROWERY Kross Trans Atlantic wręczył Prezes Zarządu Banku Tadeusz Krotoszyński, który pogratulował szczęścia w losowaniu i życzył dużo radości i satysfakcji z wygranej.

Warunkiem wzięcia udziału w Loterii „Lokata SGB – Lato 2016” było założenie w placówkach Ludowego Banku Spółdzielczego w Strzałkowie w okresie sprzedaży promocyjnej, tj. od 18.07.2016r. do 14.10.2016 r. terminowej lokaty oszczędnościowej. Minimalna kwota lokaty wynosi 500,-zł.

Wszystkim naszym Klientom, którzy wzięli udział w promocji dziękujemy za dotychczasową wspaniałą współpracę oraz wieloletnie zaufanie, którym obdarzacie Państwo Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie.

Najlepszy Bank Najlepszy Bank Najlepszy Bank